Architekrura

Nabízíme řadu skutečných průzkumů pro architektonický vývoj. Vzhledem k tomu, že manipulace s daty mračen bodů je v tomto odvětví běžnější, architekti a inženýři stále více využívají samotné informace o mračnech bodů.

V případě potřeby můžeme naskenovat a dodat registrované mračno bodů ve zvoleném formátu. Dalším krokem je často tvorba architektonické dokumentace. Z 3D mračna bodů a 2D půdorysů lze extrahovat řezy a výšky a přizpůsobit je specificky specifikacím klienta.

3D modely CAD mohou být vyrobeny v drátovém, povrchovém nebo plném formátu a obvykle dodávány ve formátu DGN nebo DWG. Stejně jako u našich 2D produktů lze úrovně detailů přizpůsobit konkrétně specifikaci klienta.

BIM (Building Information Modeling) – Skenování do BIM

Díky rozsáhlým znalostem společnosti 7D BIM o 3D laserovém skenování a technologii mračen bodů máme ideální polohu pro poskytování produktů a průzkumů BIM laserového skenování z webu.

Tyto inteligentní 3D modely, které se běžně dodávají v aplikaci Autodesk Revit (ačkoli můžeme dodávat v Bentley AECOsim), vytvářejí databázi poskytující solidní platformu pro použití v celém procesu návrhu a konstrukce.

I když to platí pro tradiční 2D a 3D výstupy, v prostředí BIM je životně důležité vyvinout rozsah, který vyhoví požadavkům všech zúčastněných stran. Trochu času na spolupráci stráveného v první den vyplatí dividendy během celého životního cyklu projektu.

Je třeba pečlivě zvážit jak úroveň podrobností (LOD), tak úroveň informací (LOI) a vhodný souřadnicový systém.

7D BIM s vámi bude spolupracovat na vytvoření produktu, který je pro vás to pravé.

Přínosy 3D laserového skenování
Čas

Metoda redukuje znatelně čas strávený na místě oproti tradičním metodám.

Jednoduché sdílení

Data mohou být jednoduše sdílena zakazníkům.

Přesnost

Úplné informace o tvaru a poloze stavebních prvků vedoucí k nižšímu riziku chyb v návrhu.

3D model: